• Gratka dla brodaczy! Dodatkowy dystans dla drwali!


  Co to byłby za Festiwal Leśny, gdybyśmy nie przygotowali czegoś dla drwali z brodą? Oto jest specjalna trasa, specjalna kategoria i szansa na podium :) Panie, nie obawiajcie się, też możecie wystartować, ale musicie doczepić sobie brodę!


  Dystans biegu będzie symboliczny, bo do pokonania będzie zaledwie 1 km, ale nie będzie łatwo! Witomińskie górki już znacie, dodatkowym utrudnieniem będzie jednak pieniek, który będzie trzeba przenieść przez ostatnie 400 m!

  Na mecie będą czekały medale, puchary da najepszych, do tego zwycięzcy otrzymają certyfikaty "Najszybszego brodacza w mieście" lub „Najszybszej kobiety z brodą w mieście”.

  Bieg  Drwala rozpocznie się 21.04.18 o 13:00, co pozwoli maratończykom i półmaratończykom na ukończenie swojego głównego dystansu i zmierzenie się z resztą drwali :)

  Wpisowe to tylko 10 zł, a dopisać się można przez elektronicznezapisy.pl:
  https://elektronicznezapisy.pl/event/2040/.html

  (jeśli jesteś już zapisany na inny dystans, to system może Cię blokować, wystarczy wtedy postawić kropkę po swoim imieniu w formularzu zapisów).  Dodaliśmy zapis o Biegu Drwala do regulaminu:


  Bieg Drwala
  a.     Bieg Drwala to bieg dla posiadaczy zarostu w postaci bujnej brody (broda musi być widoczna, dwudniowy zarost to nie broda),
  b.     o brodowatości brody decydować będą sędziowie na starcie biegu,
  c.     kobiety mogą startować w Biegu Drwala pod warunkiem ubrania sztucznej brody,
  d.     by wystartować w Biegu Drwala trzeba mieć ukończone 18 lat,
  e.     trasa biegu wyniesie 1 km po witomińskim lesie, punktem kulminacyjnym będzie chwycenie drewnianego pieńka i przyniesienie go na metę (ok. 400 m). Pieniek waży ok. 3-5 kg,
  f.      każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy drewniany medal,
  g.     Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca w open kobiet i mężczyzn otrzymają puchary, najszybszy mężczyzna otrzyma dodatkowo certyfikat „Najszybszego brodacza w mieście’, a najszybsza kobieta certyfikat „Najszybszej kobiety z brodą w mieście”.
Leśny Bieg i Marsz © 2016-2017. Obsługiwane przez usługę Blogger.